Duszpasterze Patron Nabożeństwa Kaplica Plebania Kościół Kancelaria „Jezu ufam Tobie”, czyli zawiła historia cudownego obrazu Święty Archanioł Michał Obraz Matki Bożej Nieustającej Pomocy Święty Wojciech Modlitwa do św. Andrzeja Apostoła Modlitwa małżonków o dar potomstwa

O Parafii

Modlitwa małżonków o dar potomstwa

Dobry Ojcze, dziękując Ci za dar sakramentu małżeństwa, za łączącą nas miłość, oddajemy w Twoje dłonie naszą przyszłość. Z całego serca pragniemy wypełnić nasze małżeńskie i rodzicielskie powołanie. Ty widzisz nasz ból spowodowany brakiem dzieci. Czujesz ciężar krzyża, który dźwigamy. W tej trudnej dla nas chwili chcemy trwać przy Tobie.

Święty Jan Paweł II powiedział, że "wydając na świat dzieci, małżeństwo osiąga pełny rozkwit: w nich dokonuje się uwieńczenie owej całkowitej wspólnoty życia, która czyni małżonków jednym ciałem. Dzieci nie są dodatkiem do życia małżeńskiego. Nie są opcją, ale najcenniejszym darem, wpisanym w samą naturę związku małżeńskiego".

Za wstawiennictwem św. Jana Pawła II, papieża, który umiał Tobie zaufać, prosimy Cię, Boże,

nasz Ojcze, o dar dzieci. Podczas liturgii sakramentu małżeństwa ślubowaliśmy, że przyjmiemy

potomstwo, którym zechcesz nas obdarzyć. Jesteśmy na to gotowi. Usuń wszelkie

przeszkody  - zdrowotne, ekonomiczne i każde inne. Pozwól nam cieszyć się rodziną,

pozwól zobaczyć owoce naszej miłości. Amen.